fbpx

Naturbes Vitasmin

NATURBES VİTASMiN içinde bulunan 43 farklı vitamin, mineral ve antioksidan ile Türkiye’nin seçkin eczanelerinden satın alabileceğiniz multivitamin kapsülüdür. 14 vitamin, 13 mineral, 16 antioksidan ile %100 Türk sermayeli, konusunda uzman diyetisyen ve gıda mühendisleri ile geliştirilen bir formüle sahip gıda takviyesidir.

Naturbes Vitasmin diğer ürünlerimiz gibi Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi FDA tarafından da register edilmiştir.

Vitasmin, özellikle astaksantin, zeaksantin, kuersetin, sumak, karanfil, çörek otu gibi önemli antioksidanlarını, vitaminleri ve mineralleri tek bir softjelde barındır. Bunlarla birlikte Koenzim Q10, kırmızı panax ginseng ekstresi ile bilinen antioksidanlarıda içinde barındırır.

Dünyanın önde gelen tedarikçilerinden temin edilen ham maddeler ülkemizde GMP ve ISO 22000 standartları ile üretilerek satışa sunulmuştur.  Vitasmin, Naturbes’in tüm ürünleri gibi Helal Belgelidir.

Naturbes Satın Al

Naturbes Satın Al

Takviye Edici Gıda Onay Numarası: 004000-06.03.2018

 

SADECE ECZANELERDE ve NATURBES WEB SİTESİNDE SATILMAKTADIR.

Naturbes Vitasmin Bakanlık Onayı

Vitasmin Tarım Bakanlığı Onay Belgesi

Naturbes FDA Registered

Vitasmin FDA Onay Belgesi

Vitasmin Helal Belgesi

Vitasmin Helal Belgesi

Vitasmin Besin Değerleri ve İçindekiler

İçindekiler:  Hacim Arttırıcı: Ayçiçek Yağı, Jelatin (Sığır), Deiyonize Su, Magnezyum Oksit, L-askorbik Asit, Emülgatör: Gliserin, Yeşil Çay Ekstresi, DL-alfa-tokoferil Asetat, Çinko Sülfat, Ferroz Fumarat, Kokulu Sumak Ekstresi, Nikotinamid, Kırmızı Ginseng Ekstresi, Kuersetin, Kolin, İnositol, Alfa Lipolik Asit, Çörekotu Yağı, Bromelan, Karanfil Ekstresi, Nane Ekstresi, Ekinezya Ekstresi, Tarçın Ekstresi, Borik Asit, Aroma Verici: Portakal Aroması, Manganez Sülfat, D-Pantotenat Kalsiyum, Kuenzim Q10, Bakır Sülfat, Lutein, Retinil Palmitat, Pridoksin Hidroklorür, Renklendirici: Demir Oksit, Tiamin Hidroklorür, Riboflavin, Silikon Dioksit, Kolekalsiferol, Pteroilmonoglutamik Asit, Zeaksantin, Krom Pikolinat, Potasyum İyodat, Likopen, Sodyum Selenit, Sodyum Molibdat, Astaksantin, Menakuinon, D-Biotin, Vanadyum, Siyanokobalamin

Kullanım Bilgisi: Yetişkinler için, günde 1 yumuşak kapsül (tok karnına) tüketilmesi tavsiye edilir.

Uyarılar: Tavsiye edilen günlük porsiyonu aşmayın. Takviye edici gıdalar normal beslenmenin yerine geçemez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

İlaç Değildir.

Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacıyla kullanılmaz. Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumlarında doktorunuza danışın. Tavsiye edilen tüketim (TETT) ve parti numarası ambalaj üzerindedir.

Saklama Koşulları: Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz.

Gıda İşletmecisi: Akmaster Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Adres: Abide-i Hürriyet Caddesi No:197/1 Şans Apt. Şişli 34381 İstanbul Türkiye

Telefon: 0212 241 11 67 – 68

E-Posta: info@naturbes.com

İşletme Kayıt No: TR-34-K-078286

Takviye Edici Gıda Onay No: 004000-06.03.2018

Menşe Ülke: Türkiye (Gıdanın ana bileşenlerinin menşe ülkesi, gıdanın menşe ülkesinden farklıdır.)

Net Miktar: 43,5 g

Naturbes Vitasmin satın alabileceğiniz eczane listesi için tıklayınız. 

ECZANENİZDE NATURBES VİTASMİN SATMAK İSTERMİSİNİZ?